Kariera

Ustvarjamo priložnosti

Eden KLJUČNIH DEJAVNIKOV za uspeh podjetja je DOBER KADER, saj se brez njega podjetje ne more razvijati in napredovati.

Kot razvojno in trajnostno naravnano podjetje s 15 letno tradicijo, skozi raznoliko gastronomsko, nastanitveno in kulturno vsebino prinašamo trende in storitve na najvišji ravni kakovosti prav to pa lahko dosegamo z odlično uigrano, sposobno in vsestransko ekipo sodelavcev.

Smo podjetje, ki ustvarja priložnosti! Ste vi tisti, ki priložnost neradi izpustite iz rok?

Prosta delovna mesta

NATAKAR/NATAKARICA V POPRU

 [ZAPOSLITEV ali ŠTUDENTSKO DELO]

ZAPOSLIMO NATAKARJA ali NATAKARICO z izkušnjami.

KAJ NUDIMO? Dinamično delo - Uigrano in pozitivno ekipo - Urejeno delovno okolje – REDNO ZAPOSLITEV– Proste nedelje -
Možnost izobraževanja in nadgrajevanja znanja na različnih gastronomskih področjih – Lokacija v centru mesta Maribor – Dolgoletna tradicija na področju gastronomije.

Za VEČ INFORMACIJ nas kontaktiraj po telefonu na: 040 265 767- Gašper ali pošlji PRIJAVO z ŽIVLJENJEPISOM in svojimi podatki na e-naslov: info@popermaribor.si z zadevo; NATAKAR/NATAKARICA POPER!

E katja@galerijagosposka.si

VZDRŽEVALEC-Hišnik

ROŽMARIN HOSPITALITY GROUP

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • Skrb za vzdrževanje stavb in opreme, letna in zimska dela,
  • izvajanje rednih vzdrževalnih del opreme in objekta za zagotavljanje tehnične brezhibnosti,
  • organizacija ter usklajevanje z zunanjimi izvajalci,
  • vzdrževanje čistoče in nadzor nad ravnanjem z odpadki,
  • odgovornost za vodenje skladišča materiala in opreme za vzdrževanje hotela,
  • izvajanje in upoštevanje vseh navodil in zahtev za zagotavljanje varnega dela, varovanja okolja in premoženja,
  • delo poteka večinoma dopoldan, redke nujne intervencije izven,
  • opravljanje pomožnih del,
  • opravljanje drugih nalog po navodilih nadrejenega.

PRIČAKUJEMO

  • Izobrazbo ali izkušnje tehnične smeri,
  • sorodne delovne izkušnje,
  • timsko usmerjenost, fleksibilnost in samoiniciativnost,
  • uporabna osnovna računalniška znanja,
  • vozniški izpit B kategorije (uporaba službenega vozila).

NUDIMO

  • Zaposlitev za določen čas z željo po dolgoročnem sodelovanju,
  • zanimivo, raznoliko delo v prijetnem delovnem okolju, možnost osebnega in strokovnega razvoja.

Vabimo vas, da se prijavite z oddajo življenjepisa na katja@rozmaringroup.si
Za vsa vprašanja ali informacije, nas prav tako kontaktirajte preko zgornjega e-naslova.

NATAKAR/NATAKARICA-ROŽMARIN

ROŽMARIN

ZAPOSLIMO NATAKARJA ali NATAKARICO Z IZKUŠNJAMI!

KAJ NUDIMO? Dinamično delo - Uigrano in pozitivno ekipo - Urejeno delovno okolje – REDNO ZAPOSLITEV– Proste nedelje - Možnost izobraževanja in nadgrajevanja znanja na različnih gastronomskih področjih – Lokacija v centru mesta Maribore – Dolgoletna tradicija na področju gastronomije.

Za VEČ INFORMACI
J nas kontaktiraj ali pošlji PRIJAVO z ŽIVLJENJEPISOM in svojimi podatki na e-naslov: katja@rozmaringroup.si  z zadevo; NATAKAR STEAKHOUSE.

Naslednje prosto delovno mesto
Prejšnje prosto delovno mesto
Spoznajte našo zgodbo

Spoznajte
našo zgodbo

Smo razvojno in trajnostno naravnano podjetje s 15 letno tradicijo, ki skozi raznoliko gastronomsko, nastanitveno in kulturno vsebino prinaša trende in storitve na najvišji ravni kakovosti.

Z renovacijo starih propadajočih poslopij smo v središču mesta obudili številne arhitekturne bisere, katerim z revitalizacijo in premišljenimi vsebinami vlivamo novo življenje.